Okyanus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Hakkımızda

Özel Okyanus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ümraniye Şubesi;  genç, dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığının her branşında hizmet vermektedir.

Kurumsal altyapının yanısıra en yeni teknoloji, tıbbi teçhizat, fiziki şartlar ve modern donanımı ile hastalarına kusursuz hizmetverebilecek teknik yapısını tamamlamıştır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden merkezlerimizde eksiksiz tedaviden duyacağınız memnuniyet birinci hedefimizdir.

Polikliniğimizde; oral diagnoz ve radyoloji(ilk muayene ve röntgen), çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti (tel tedavisi), konservatif diş tedavisi (diş dolgusu), endodonti (kanal tedavisi), pedodonti (çocuk ağız ve diş sağlığı), periodontoloji (diş eti tedavisi), ağız ve diş sağlığı konusundaki bütün problemlere çözüm üretebilmekteyiz.

Yurt dışından gelen hastalarımız için havaalanında karşılama-uğurlama, tedavi esnasındaki servis hizmetleri ve implant uygulamalarında ücretsiz konaklama avantajları sunulmaktadır.

Merkezimiz hakkında daha fazla bilgi almak için galerimizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz diş sağlığı ile ilgili her konuda sizi bilgilendirecektir.

Okyanus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Randevu Alın

  Adınız

  Email Adresiniz

  Telefon Numaranız

  Hekim Seçin

  Bölüm Seçin

  Mesajınız

  https://www.okyanusdentumraniye.com/wp-content/uploads/2023/07/okyanus-c.jpg

  Çalışma Saatlerimiz

  Randevunu almak için çalışma saatlerimiz.

  Okyanus Diş Ümraniye
  Sosyal Medya

  Güncellemelerimizden haberdar olmak için Okyanus Diş Sosyal Medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın…

  Copyright 2023 by Okyanus Diş. Tüm Hakları Saklıdır.